W tym miejscu poruszamy sprawy ogólnej natury, dotyczące WCWI, począwszy od przywitania i autoprezentacji nowych i obecnych użytkowników, przez sugestie dotyczące działania portalu, po popularne tematy z życia Polaków.

Wędkarstwo jak wiadomo to hobby powiązane z wieloma innymi zajęciami, wiedzą i umiejętnościami. Istnieje oczywiście wielkie zapotrzebowanie na informacje techniczne, stąd najwięcej w tym dziale katalogów o tym jaki wybrać kołowrotek, wędkę, żyłkę, co zabrać na ryby, czy na wypad za miasto. Nie mniej ważne są jednak sprawy organizacyjne, logistyczne, a nawet społeczne. Takie, które wpływają na uprawianie naszego hobby. Tu takimi wiadomościami możemy się podzielić z innymi.

Mamy zarchiwizowane ponad 100 tys. postów z poprzednich wersji portalu (niebieskiego i białego). Niektóre rzeczy, czego mamy świadomość do dzisiaj poruszają ważne i szeroko dyskutowane tematy. Jeśli czas i chęci pozwolą, to będziemy wrzucać w to miejsce takie właśnie dyskusje. Nie mogliśmy ze względów technicznych i czasowych przywrócić całości poprzednich forów, więc to będzie taka namiastka, ale dobre i to.

Statystyki forum

Obecnych jest 704 odwiedzających, w tym gości: 704, użytkowników: 0

Zalogowani użytkownicy:

Podsumowanie zasobów

Wszystkich wiadomości 656 • Tematów 87 • Użytkowników 7694 • Ostatnio zarejestrowany Ruszczynski
Powered by: CjForum