W dniach 8-10 lutego 2013 organizujemy Zimową Konferencję WCWI. Termin znany był wcześniej, gdyż tak ustaliliśmy podczas ostatnich Urodzin portalu, o czym także pisaliśmy. Miejsce jest jak zwykle "nowe", chociaż nad Zalewem Sulejowskim już się zimą spotykaliśmy, tym razem będzie to jednak ośrodek wypoczynkowy położony nad północno-wschodnim brzegiem Zalewu.

12 KKNN odbędzie się w Ośrodku Wypoczynkowym Libra (kliknięcie na nazwę przenosi na stronę Ośrodka). Można tam znaleźć galerię zdjęć z otoczeniem ośrodka, wnętrz i pokojów, a także mapkę dojazdu. Nie będę jej publikował tutaj, bo przy wszechobecnych urządzeniach nawigacyjnych w samochodach, a także usługach geolokalizacyjnych w internecie sami znajdziecie najlepszy dojazd z Waszych miejscowości.

Jak napisałem wcześniej, ośrodek znajduje się na prawym brzegu Zalewu Sulejowskiego i jest od niego oddalony o ok. 200 m. Warto skorzystać z okazji i podczas spotkania wybrać się na lód (miejmy nadzieję, że będzie sprzyjająca pogoda). Tradycyjnie zresztą uczestnicy zimowych spotkań WCWI zabierali ze sobą odpowiedni sprzęt. Co do opłat za wędkowanie to pewnie w komentarzu (o co proszę!) temat przybliżą nam członkowie Teamu Łódź.

Koszty pobytu
Pobyt został zarezerwowany od popołudnia w piątek do wczesnych godziny popołudniowych w niedzielę (oczywiście jeśli ktoś chce skorzystać z np. wolnego czasu ferii może zostać na dłużej i indywidualnie wykupić na miejscu ofertę noclegowo-żywieniową. Zakładając, że większość z uczestników przyjedzie w piątek i skorzysta z całej oferty koszty kształtują się następująco:

  • noclegi w pokojach 2 lub 3-osobowych w cenie 45 zł od osoby za noc;
  • piątek - kolacja z ciepłym posiłkiem, zestawem zakąsek i gorących napojów - 20 zł/osoby;
  • sobota – śniadanie (szwedzki stół), zapewne jajecznica, wędliny, ser, kawa, herbata – 15 zł;
  • sobota – jednodaniowy posiłek regeneracyjny, (ok. godz. 13-14) zawierający grochówkę z wkładką – 15 zł;
  • sobota - uroczysta kolacja, godz. 18-19, na którą składać się będą 2 gorące posiłki (gulasz, barszcz z pierogami), zestawy wędlin, serów, kawa i herbata – 50 zł;
  • niedziela - śniadanie, godz. 9.00 lub 10.00 żurek, wędliny, gorące napoje – 15 zł;
  • niedziela – obiad, godz. 13-14, dwudaniowy zestaw obiadowy – 15 zł;

Oczywiście poza uroczystą kolacją pozostałe posiłki nie są obowiązkowe i tutaj można je dowolnie rezerwować. Po zebraniu zgłoszeń ustalę z właścicielką liczbę posiłków i ewentualnie menu, jeśli będą takie oczekiwania.

Prezentacje
Co 2 lata staram się przybliżyć uczestnikom konferencji sytuację związaną z funkcjonowaniem portalu i właśnie w tym roku będę prezentował dane odnośnie popularności, odwiedzin, struktury użytkowników, dynamiki rozwoju itp. Poproszę także Olka o przygotowanie prezentacji dot. jego działalności, czyli informacji związanych ze stanem wód (głównie w nadzorowanym przez niego okręgu), ale także ciekawostek z konferencji ichtiologiczno-wędkarskich, na których bywał i prac terenowych. Jeśli tylko zdrowie pozwoli mu na uczestnictwo, to możemy liczyć na ciekawą (jak zawsze prezentację). W zależności od pogody chcielibyśmy to zaprezentować w sobotę po obiedzie, czyli ok. godz. 16-17 aż do późnych godzin wieczornych. Będziemy mieli do dyspozycji salę jadalno-konferencyjną, więc tradycyjnie możemy prezentować praktycznie bez ograniczeń ;)

To w zasadzie wszystko z najważniejszych informacji. Proszę w komentarzach lub na forum w odpowiednim wątku dodawać wpisy z deklaracją pobytu i podaniem posiłków i liczby noclegów. Oczekuję, że uda nam się zamknąć główną listę do 31 stycznia br., którą prześlę do ośrodka z rezerwacją i szczegółami naszego pobytu. Wszystkich serdecznie zapraszamy do udziału.

TJ

Komentować mogą wyłącznie zarejestrowani użytkownicy

Komentarze   

Proszę o umieszczenie na liście
noclegi 45 zł x 2
piątek - kolacja - 20 zł
sobota – śniadanie – 15 zł;
sobota – jednodaniowy posiłek regeneracyjny – 15 zł;
sobota - uroczysta kolacja – 50 zł;
niedziela - śniadanie – 15 zł;
Jestem pogrypowo więc nie powinno byc problemów z przyjazdem
Mirek63
Brawo Miruś ! Waść jak zwykle - zwarty i gotowy :grin
Ja również, zgłaszam swój akces. Poproszę cały zestaw od piątku do niedzieli.
No Panowie, do dzieła, zgłaszać mi się i to już ... ;)
Siemako wielkie !
Jak już wspominałem, mnie nie będzie. Zaplanowane już mam znacznie przyjemniejsze :grin :grin zajęcia. Chyba żeby się coś w ostatniej chwili i nagle zmieniło.
Proszę mnie dopisać :grin . Opcja mieszkalno-żywieniowa full wypas ;) .
Wstępnie się deklaruję (90%), zapytam tylko moją wątrobę o jej stan :grin .
Sołtys, zawiodłeś mnie, a tak chciałem po Ciebie zajechać (prawie po drodze).
Szczegółowych informacji udzielę w nakazanym terminie.
Tak więc i ja przybędę, tradycyjnie z jednym burasem :grin i wbrew tradycji bez jednego wiejskiego Sołtysa.
Podsumowując:
- kotbury - komplet zdarzeń i miseczka pełna,
- bartsiedlce - wszystko, co można zamówić.

Pozdrowionka dla przyszłych uczestników, przybywajcie. 8)
To i ja się pojawię:) full opcja dla mnie
przyjadę w sobotę na kolację. mam parę kilosków z domu:)
no na mój gust to Uć powinna się pojawić w pełnym składzie, w sumie mają rzut beretem ;)
Szanowny Karolku, Team Uć przybędzie zapewne z właściwą sobie reprezentacją. Będziemy Was witać już od samego południa. :grin
Jak co poniektórzy wiedzą, historia WCWI w sposób wyjątkowy splata się z moim życiem. W dniu urodzin WCWI są także moje urodziny. Kiedyś bywałem na wszystkich \"wyspach\", teraz dzielę swoje święto między WCWI a Rodzinę. Rok na wyspie a kolejny w domu.
Konferencje zimowe też wpisuję się w mój życiorys, bo często ocierają się o moje imieniny, które wypadają 10 lutego. W tym roku także zdecydowałem spędzić je z bliskimi. Ale zbieżność terminów jest co najmniej intrygująca.
Pozostaje mi tylko życzyć Wam udanych obrad, ostrych świdrów lodowych i dużo kefiru nazajutrz... 3mam kciuki za udaną imprezę.
Na 99% dotre, opcja ful (pt-nd, z wszystkimi posilkami). Czy ktos z Warszawy lub jadacy przez Warszawe moglby mnie zabrac? Pozdr., MK.
Ad. opłaty za wędkowanie w czasie KKNN. Wg info Okręgu Piotrkowskiego 1-dniowe zezwolenie(oczywiście to jedynie dla tych z nas, którzy nie mają \"porozumień\" z Piotrkowem)kosztuje 20 PLN. Opłatę można wnosić wyłącznie za pośrednictwek \"kasy fiskalnej\" np. całodobowo w Stanicy PZW w Barkowicach Mokrych (pd-zach. brzeg zal.sulejowskiego) lub w biurze okregu piotrkowskiego
http://www.pzw.org.pl/40/wiadomosci/69951/60/skladka_czlonkowska_okregowa_na_2013_r

tel. do stanicy w Barkowicach Mokrych kom. 693-116-492
Niniejszym oficjalnie potwierdzam swoje przybycie na Konferencję i kopiując Mirka (dziękuję) :) :
Proszę o umieszczenie na liście
noclegi 45 zł x 2
piątek - kolacja - 20 zł
sobota – śniadanie – 15 zł;
sobota – jednodaniowy posiłek regeneracyjny – 15 zł;
sobota - uroczysta kolacja – 50 zł;
niedziela - śniadanie – 15 zł;

Proszę o przygotowanie poczesnego miejsca przy stole (mały jestem i gdzieś z końca to mnie nie będzie widać :grin ) oraz miejsca do spania w najdalszym skrzydle co bym chrapaniem Szanownych Kolegów nie pobudził :grin :grin .

Do zobaczenia w piątek.
Wiesiu, chętnie Cię przytulę, jeśli wielkość pokoju pozwoli. :grin
Jak zwykle propozycja z mojej strony ,mogę kogoś przygarnąc po trasie
Chełm,Lublin,Puławy,Radom,Przysucha,Opoczn o.
Pozdrawiam
A czemu to nikt z radomskiego teamu się nie zgłasza ? Przecież miejsce konferencji jest o przysłowiowy \"rzucik berecikiem\" - Blanek, Bodzio i Kaz-ik ... do dzieła ! :grin
Będę.
2 noclegi - 90
sobota śniadanie - 15
uroczysta kolacja - 50
Niedziela śniadanie - 15
Niedziela obiad - 15
I....już.
:grin
Piotrek. Zapomniałeś o sobotnim obiedzie. No chyba,ze sam coś będziesz pichcił :grin
Nie zapomniałem. Odchudzam się :P
Telefonicznie zgłosił się także Maciek (Korsarz i raczej sam) z pełną opcją pobytu. Dochodzę naturalnie i ja :) Czy ktoś jeszcze, bo listę zamykamy...

@Michał, mogę Cię zabrać w jedną stronę, jadę z W-wy w piątek, po konferencji jadę do domu (na południe), więc musisz sobie załatwić powrót.
Robert, dokładam jeszcze jedną osobę. Szczegóły podam Ci sms-em.
a radomiaki nadal bez odzewu? ech leniwce rzut beretem a im się nie chce :(
Karol, Radomiaki z całą premedytacją się nie odzywają. Pewnie wystraszyli się mojej zapowiedzi chrapania :D :D
No to Wiesiu będziesz spał z Wieszakiem. Zrobimy zawody :grin
Piotruś, stawiam ostre veto na te Twoją propozycję! Już sam Wieszak stanowi poważne zagrożenie dla trwałości pokrywy lodowej, konstrukcji zapory (konstrukcja budynku już dawno jest skazana)itp., a nałożenie amplitudy przy tym koncercie, jak nic pozbawi mnie 2 tys. ha wody. Tam jeszcze nie wymyślono ekranów, a ludziska też nienawykli do zjawisk tektonicznych !!! :( :grin
Olek :grin :grin :grin
Ten Radomiak nie da rady :( Innym razem... :grin
Tragedia !!!!!! . Na parę tysięcy użytkowników(zatwardziałych trochę mniej) przyjedzie kilkunastu , ale tych których lubię i chcę ich widziec systematycznie - całe szczęście będą. Na razie borykam się z problemem części do samochodu , ale już jadą ,na jutro mają byc więc dotrę na pewno.
Novis - czy zabrac kogoś z Radomia ?
a może ktoś jeszcze ?
Miruś, rozmawiałem z Kazem. Dryndnij do niego. Wysyłam Ci na priv numer.
Brawo Panowie ! Mam nadzieję, że Kaz uratuje honor radomszczyzny :grin
Na dobrą sprawę tow tym roku kupa ludzi ma blisko, bo i Łódź, i Kraków, i Radom i Warszawa... żadne nie ma powyżej 200km ale lenia mają co niektórzy za przeproszeniem w ..pie i nie chce im się ruszyć. A niektórzy mają 400km a będą, no cóż :?
Krk...będą fajne cukierki, przyjedziecie?:)
Gerard dobrze prawi ! Hej KRAKOWIAKI ! Nie obijać się, tylko zbierać \"członki\" i przybywać w piątek, wieczorową porą ;) Czekamy na Was ! (Novisek, rusz to towarzystwo krakowskie, choćby telefonem)
Jako, ze mam problemy z transportem, powtarzam prosbe o podwozke, przynajmniej w drodze powrotnej do Warszawy. Mozliwe, ze wyrobie sie zabrac sie na konferencje z TJem, ale z powrotem moze byc krucho. Pozdr., MK.
Mam pytanie do kolegow znajacych okolice miejsca konferencji. Czy po za zalewem, za pewne skutym lodem, znajdzie sie w rozsadnej odleglosci jakis ciek wolny od lodu w ktorym mozna poprobowac szczecia z lekkim spiningiem? Pozdr., MK.
Michał, mogę Cię zabrać w drodze powrotnej, będę jechał przez Warszawę, tylko będę chciał wyjechać przed obiadem. Mam trochę kilometrów do domu, nie za bardzo chce mi się jechać całą drogę nocą. Poza tym muszę też być w miarę wcześnie w domu. Oczywiście przed obiadem to nie z samego rańca :)
Życzę Wszystkim uczestnikom konferencji owocnych obrad i dobrej % zabawy ;)
Dzieki za propozycje, wiec jest szansa, ze w obie strony lift zlapie :)
Drogi mk, a co rozumiesz pod hasłem \"rozsądna odległość\" do cieku (?), bo do Pilicy poniżej zapory jest z Karolinowa ok. godziny dobreeego marszu, ale tylko 5-10 min. na kółkach. Do Pilicy i Luciąży powyżej zalewu na piechtę odradzam, bo na kolację możesz nie zdążyć. ;) Do innych \"cieków\" nieco dalej niestety :cry , choć przed laty w pobliżu znałem pewne \"źródełko\" (ryby też tam czasem bywały, niestety śnięte) nie wiem tylko czy jeszcze czynne, bo sklepów z kropelkami pełno w okolicy ... 8).
Niestety dojadę późnym wieczorem w piątek lub w sobotę rano ,
ze względu na smutną uroczystośc .
Przepraszam wszystkich,że nie mogę być z Wami ,ubolewam nad tym bardzo ,tym mocniej ,że to parę kilosków :sigh Tak się złożyło ,że w sobotę moja jednostka OSP ,ma walne zebranie,którego nijak nie sposób ominąć.Zapewniam jednak wszystkich ,że sobotnia noc podobnie jak w Karolinowie będzie długa ;) Pozdrawiam :P