Aktualizacja! Zakończył się termin nadsyłania prac na konkurs literacki z okazji "20-lecia WCWI". Nadesłano 2 artykuły, więc pora na ich ocenę. Co prawda zostały opublikowane w portalu praktycznie tuż po przysłaniu, ale opcję oceny włączyłem 2 dni temu. Zapraszam zatem czytelników do oceny artykułów Sebastiana i Artura za pomocą modułu, który został umieszczony przed tekstem artykułów.

Nie ma ograniczeń w przyznawaniu ocen, to tylko 2 artykuły, ale dobre i to, bo w pierwotnym terminie uczestnikiem był tylko jeden Autor. Oceniać mogą także niezarejestrowani czytelnicy. Ocena trwa do czwartku do północy, a w piątek (10 września) opublikuję wyniki i przyznam nagrody.

* * *

Upłynął termin oceny artykułów konkursowych, średnich ocen nie będę podawał, bo każdy z tekstów raptem oceniło po ok. 10 czytelników. Cóż, dziennie odwiedza nasz portal kilkaset osób, czytają różne rzeczy, ale jak widać chcą pozostać na wskroś anonimowi (chociaż ocena możliwa była także dla anonimów). A może jak pisał Artur, lepszą frajdę sprawia im lajkowanie, serduszkowanie i co tam jeszcze w social mediach można wstawiać...

Czas więc na przyznanie nagród. Z ocen wynika, że tekst Sebastiana został wyżej oceniony. Wobec tego proszę Autora o wybranie z załączonych nagród dwóch książek, a trzecią - niespodziankę - otrzyma dodatkowo. Artura poproszę o wskazanie jednej książki z obrazków z nagrodami (artykuł: Konkurs literacki *20 lat WCWI*), do której także dodam jeden album niespodziankę.

Ponadto, z okazji 20-lecia portalu chciałbym nagrodzić albumem także Przemka Tobjasza *Siarę* za nieustanne nadsyłanie zdjęć swoich trofeów wędkarskich na łamy portalu. Przy okazji dygresja... jeszcze 5-6 lat temu pisałem Przemkowi, żeby trochę zwolnił z tymi zdjęciami, bo nic innego nie mamy w galeriach, tylko jego ryby. Przypuszczałby ktoś, że teraz ta aktywność jest niezwykle cenna, bo nikt więcej nie chce u nas chwalić się zdjęciami?! Tak więc Przemek także może wybrać sobie jakiś album z zamieszczonych w artykule konkursowym, a jeśli Panowie Sebastian i Artur już takowy wybrali, to zaproponuję mu coś innego, albo też dostanie niespodziankę.

W kwestii organizacyjnej, poproszę laureatów o przesłanie adresów pocztowych na mój email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Jeśli to nastąpi szybko (dzisiaj, piątek 10 września) to wyślę nagrody do końca tygodnia, jeśli później to wysyłka będzie dopiero od 20 września (wziąłem tydzień urlopu). Wysyłać będę InPostem (znajdę boksy w pobliżu Waszych adresów, no chyba że podacie mi kod paczkomatów to tam nadam przesyłki).

W razie pytań, wątpliwości piszcie uwagi w komentarzach lub bezpośrednio na mój adres mejlowy.

Dziękuję Autorom - Laureatom za to, że im się chciało i gratuluję wygranych!

TJ

Komentować mogą wyłącznie zarejestrowani użytkownicy

Komentarze   

Pozwolę sobie zabrać głos.

Mamy dwa teksy.
Oba świetne.
Każdy nieco inny.
Każdy szczerze napisany.

Proponuję dwa pierwsze miejsca "Ex eaquo" i wyłączyć głosownie ;)
Pozwolę sobie się nie zgodzić z Tobą Paweł. Pierwszeństwo należy się Sebastianowi, chociażby za większy wkład ale nie tylko. Moim zdaniem dużo lepszy artykuł.
Ja też pozwolę się nie zgodzić :)
Może jak zaczniemy się kłócić, to więcej osób wpadnie ? :lol:
Ale z czym się Seba nie zgadzasz, ze sobą czy z czymś innym ;-) ;-).
Niestety ale najwięksi "Zadymiarze" z Bomblem na czele już na niebiańskich łowiskach wędkują a i ich żyjący interlekutorzy jakoś animusz stracili.
Bardzo dziękuję za to wyróżnienie :-) Jest dla mnie bardzo ważne, faktycznie kto bh pomyślał jeszcze kilka lat temu, że to ja takie dostanę :lol: ..Pisarz ze mnie kiepski, więc jefyne co mogę, to od czasu do czasu pochwalić się jaką rybką.Na WCWI zaczęła się moja przygoda wędkarska w internecie i tu się skończy..oby za 100 lat lub później..
Jeśli nie stanowi to problemu to polski atlas ptaków poproszę.
Dziękuję Robert. Przesyłka odebrana. Książki SUPER.
Młody adept wędkarstwa już przegląda
Panie Robercie odebrałem.Jestem mile zaskoczony..jeszcze raz dziękuje :-)