Pytałem po różnych sklepach lecz jakoś nikt nie wiedział czy może nie chciał mi udzielić takowych informacji nawet w tych sklepach gdzie nabyłem te parę sztuk.

Bardzo będę wdzięczny za wszelkie informacje o producencie lub ewentualnie o miejscu w Warszawie gdzie jeszcze można kupić te woblery.

Pozdrawiam - Dzidek


Wybrane komentarze z poprzednich wersji portalu:

Dzidek:
Chodzi oto, że nie znam producenta, jak pytałem w sklepie to mi powiedzieli że to jakiś chałupnik ale namiarów nie dali a woblery to prawdziwe kilery na kaczodziobe szczególnie dwa krąpie u góry.Gdy byłem na mazurach i na nie zacząłem łapać efekty były piorunujące codziennie łapałem po komplecie podzczas gdy inni wędkarze raz na 4 dni jednego zębacza i dlatego chciałem się dowidzieć kto je robi gdyż z chęcią bym nabył parę sztuk. Woblery nabyłem w superwędkach w Warszawie były tam dostępne przez jakiś czas potem już nie było w sprzedaży.Sprzedawca powiedział że marnie schodziły i już ich nie sprowadza.
Czez:
Jeśli te woblery nabyłes u Braci Brzozowskich na Puławskiej to być może będę mógł Ci pomóc w uzyskaniu namiaru na producenta. Czasami jednak zdarza się tak, że wytwórca takiego cudeńka po prostu przynosi je do sklepu, sprzedaje i...nie zostawia żadnych namiarów. Miałem podobny przypadek z cykadami. Pomimo zamieszczenia zdjęć w necie i tak nikt nie mógł mi pomóc (ew. nie chciał ;-)). Proszę o kontakt na priv.
Dzidek:
No własnie tak dokadnie było ktoś przyniósł lecz nie wiadomo kto i na tym się moje śledztwo skończyło :)
stefan:
Te woblery robił kiedyś mój kolega Marcin Rożek. Niestety zakładzik splajtował. Jak chcesz to z nim pogadam, może ci kilka sztuk wystruga.
Dzidek:
Będe wdzięczny. Jestem gotów kupić nawet ze 20 sztuk.Jeśli da radę oczywiście.Poza tym moi koledzy od fiszowania też chętnie nabędą parę sztuk, są to prawdziwe kilery,sprawdziły się na mazurach, na Nieliszu a także na Narwii.Szkoda że zakładzik splajtował gdyż moim i moich kumpli zdaniem po kiju te woblery miażdżą konkurencje.Rapala & spółka niech się schowa.
Pozdrawiam i dziekuje za info.
stefan:
Tel. do Marcina 0-22 762-80-23, powołaj się na Witka Nowaka
Dzidek:
Bardzo wielkie wielkie dzięki
pozdrawiam dzidek

Komentować mogą wyłącznie zarejestrowani użytkownicy

Komentarze   

+1
Dzień dobry,
Trochę czasu od 2004 roku minęło, ale jeśli Pan lub Pańscy koledzy jesteście dalej zainteresowani woblerami, to dam namiar na osobę, która je wykonała. Otóż, jest to mój tata :)
Pozdrawiam, Aleksandra
Cytuję ASienica:
Dzień dobry,
Trochę czasu od 2004 roku minęło, ale jeśli Pan lub Pańscy koledzy jesteście dalej zainteresowani woblerami, to dam namiar na osobę, która je wykonała. Otóż, jest to mój tata :)
Pozdrawiam, Aleksandra


Dzień dobry,
chętnie coś dowiem się o tworzeniu woblerów przez Pani tatę. Interesuję się historią tworzenia woblerów w Polsce.

Pozdrawiam